Загрузка...

Загрузка...

Ledri Vula ft. Lyrical Son - Princess Diana

  • 45170761
  • 8 Months Ago
Download or Stream: https://avddigital.lnk.to/PrincessDiana Produced by: BigBang (REDBOX Entertainment) Executive Producer: NESËR Music Lyrics by: Ledri Vula & Lyrical Son Film by: Supercut Directed by: Besian Durmishi Video produced by: Adea Kelmendi Lyrics: [Chorus x2:] Cubana, a munem me t’thirr mañana(neser) Je ka mvjen sikur flladi n'Havana My princess, Diana [Ledri:] She's my princess Diana, princess Diana Kur jom me to une she's my baby mama, baby mama Nuk kena Instagrama, skena as telefona Nuk po dojna drama Krejt ca po du me te o ni dark n'deti Me qel shishe t'venes deri te hupim vetin Mandej kandal kadale me gjet njoni-tjetrin Rrenqethi direkt si e preki Yeap, she's my babe Yeap, hajde pe rrisim ni pet Hajde marrim ni shator dhe n'mal hupim na dy vet Wild thoughts about you animal planet Njekem pi shtetit n'shtet (Yeeeeh) [Chorus x2:] Cubana, a munem me t’thirr mañana(neser) Je ka mvjen sikur flladi n'Havana My princess, Diana [Lyrical Son:] Edhe kur sm'thirr une prap ty t'ni Sikur melodi zoni saj n'vesh t'mi Tri her e kom pa e kom ra n dashni Se na dy jena perfekta (aaah) E pres kur jena vet na Po du me ta shpreh, me ta shkru edhe n letra Baby no mi mientas, o ka m'vyn e verteta (aaaAa) Pse nuk po ma thu edhe sa don me m'majt Je ka don me t'lut qato je tu e zgat Nuk je mo e thjesht duhesh me u pershtat Ta dho zemer tem mos m'len dur that [Ledri:] Ya, per mu e di qe ti je e para Jom ka t'ndjeki si me bo gara Ti e din, kur kalon rruges lshohen alarmat Kush hin mes neve si mes dy zjarrmave (eeeh) [Chorus x2:] Cubana, a mundem me t'thirr mañana(neser) Je ka mvjen sikur flladi n'Havana My princess, Diana ℗ & © AVD Digital & NESËR L.L.C.. All Rights Reserved.

Загрузка...

Playlists (All Playlist Videos)

Загрузка...

Comments

Загрузка...